Site ve Konut Güvenliği

Apartman, villa, site, toplu konutlar ve özel konutlarda yaşayan insanların güven ve huzuru esas alınarak; oluşabilecek tehditlere karşı gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında BMK ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından yangın, sabotaj, hırsızlık, saldırı, iç huzursuzluk gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır ve gerekli önlemler alınır. Görev yapacak personel bu analize göre site ve bina güvenliği eğitimini tamamlamasına müteakip görev yerine sevk edilir. Hizmet verilecek bölgede Bekçi Tur Kalemi, Alarm, Kamera, Bahçe/Site Giriş kapı sistemleri, Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri gibi teknolojik tedbirler daha önceden konuşlandırılmış ise firmamızın teknik personeli tarafından görev yapacak personele yerinde eğitim verilerek bu cihazların kullanımında ve takibinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesi engellenir. Bu elektronik site güvenlik sistemleri daha önce alınmamışsa, alınması için yönetime tavsiyede bulunulur.

Görev başı yapan personel firmamızın DENETLEME VE DEĞžERLENDİRME birimleri tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenir ve sonuç raporu tarafınıza mail ile bildirilir.