Hakkımızda

2017 yılından bu yana Tecrübesi ve Kendi Sektöründeki Firmalar Arasında en iyiler Arasında Bulunmanın Avantajını Kaliteli Hizmet Olarak Geniş Müşteri Portföyüne Hali Hazırda Sunmaktadır ve Sunmaya Devam Edecektir.

Eğer Siz de Sağladığımız Hizmetler Hakkında Bilgi Almak veya Size Özel Sunabileceğimiz Fırsatları Öğrenmek İsterseniz Yan Tarafta Bulunan Hızlı İletişim Formu Vasıtasıyla Sorularınızı Yöneltebilirsiniz.

Sorularınız En Kısa Sürede,Kesinlikle Cevaplandırılacaktır. Hizmetlerimize Ait Referanslarımıza üst Menüyü Kullanarak Ulaşabilirsiniz. Web Sayfamıza Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı BMK Özel Güvenlik olarak teşekkür ederiz.

Firmamız;

BMK Özel Güvenlik Hizmetleri İçişleri Bakanlığından alınan Faaliyet İzin Belgesi ile 2017 yılında şahıs adına kurulmuştur.

Güvenlik hizmetleri faaliyetleri devam ederken ticari anlamda oluşturulan güven duygusu neticesinde Özel Güvenlik Hizmeti almak için müracaatların artması sonucu faaliyet alanı genişletilerek Hizmet Faaliyetine başlamıştır.Güvenlik Hizmeti sektöründe:Kişi Koruma,Otel,Site,Depo,Okul ve AVM Güvenliği ile faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız şu anda  Özel Güvenlik Hizmeti, Özel Güvenlik Eğitimi, Özel Güvenlik Danışmanlığı ve Güvenlik Sistemlerinin Kurulumu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.