Hakkımızda

2017 yılından bu yana Tecrübesi ve Kendi Sektöründeki en iyi firmalar arasında  bulunmanın avantajını Kaliteli Hizmet Olarak Geniş Müşteri Portföyüne Hali Hazırda Sunmaktadır ve Sunmaya Devam Edecektir.

Eğer siz de sağladığımız hizmetler hakkında bilgi almak veya size özel sunabileceğimiz fırsatları öğrenmek isterseniz yan tarafta bulunan hızlı iletişim formu vasıtasıyla sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Sorularınız en kısa sürede,kesinlikle cevaplandırılacaktır. Hizmetlerimize ait referanslarımıza üst menüyü kullanarak ulaşabilirsiniz. Web sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgiden Dolayı BMK Özel Güvenlik olarak teşekkür ederiz.

Firmamız;

BMK Özel Güvenlik Hizmetleri içişleri Bakanlığından alınan faaliyet izin belgesi ile 2017 yılında şahıs adına kurulmuştur.

Güvenlik hizmetleri faaliyetleri devam ederken ticari anlamda oluşturulan güven duygusu neticesinde Özel Güvenlik Hizmeti almak için müracaatların artması sonucu faaliyet alanı genişletilerek Hizmet Faaliyetine başlamıştır.Güvenlik Hizmeti sektöründe:Kişi Koruma,Otel,Site,Depo,Okul ve AVM Güvenliği ile faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız şu anda  Özel Güvenlik Hizmeti, Özel Güvenlik Eğitimi, Özel Güvenlik Danışmanlığı ve Güvenlik Sistemlerinin Kurulumu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.